پرسش و پاسخ

۱-چرا سفرانه؟

سفرانه رو به این دلیل انتخاب نمودیم که دنبال سفرهای جانانه،عاشقانه و همچون پروانه بوده و هستیم و بنوعی میخواستیم با این اسم تداعی گر این مفاهیم نیز باشیم.

۲-آیا سفرانه وابسته به یکی از دفاتر و آزانسهای مسافرتی و جهانگردی میباشد؟

خیر، ما به هیچ آزانس و دفتر مسافرتی و خدمات گردشگری وابسته نیستیم و اساسا کار تجاری در زمینه گردشگری (مثل برگزاری تور،فروش بلیط، رزرواسیون هتل و…) هم نمیکنیم و عمدتا یک مجله اینترنتی در عرصه سفر و گردشگری بمنظور توسعه این صنعت بزرگ و نیز انتقال و اشتراک گذاری تجربیات و سفرنامه های خودمان و عزیزان مشارکت کننده و همکار میباشیم.هرچند بنا به اقتضای کاری کلیه خدمات تبلیغاتی و ریسلینگ در زمینه گردشگری را برای متقاضیان انجام خواهیم داد.

۳-سایت از چه زمانی شروع بکار نموده است؟

مراحل ابتدایی راه اندازی سایت در اواخر اسفند ۱۳۹۷ بوده و بطور آزمایشی در عید نوروز فعالیت نمودیم ولی ان شا الله قصد داریم تا در ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ سایت گردشگری سفرانه را بطور رسمی راه اندازی نماییم.

۴-آیا سفرانه در شبکه ها و رسانه های مجازی نیز حضور دارد؟

یقینا بله، اساسا شبکه های مجازی جزئی جدا ناپذیر از زندگی ما شده اند و خیلی از امورات ما از طریق این شبکه ها و رسانه ها در حال انجام است.لذا همانطور که در بخشهای مختف سایت نیز مشخص است ما زیرساختهای مناسبی برای اتصال و ارتباط با شبکه های مختلف مجازی تدارک دیده ایم که بتدریج عملیاتی خواهند شد.

در حال حاضر در لینکداین و اینستاگرام هستیم و بزودی به سایر شبکه ها علی الخصوص شبکه های داخلی خواهیم پیوست.

این قسمت بروز رسانی میگردد….

لطفا هرگونه سوالی دارید با ما در میان بگذارید.