هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس مکانی برای کسانی که بدنبال آرامش هستند

1
6108
هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس

هتل باغ اسکوندیدو (Be Jardin Escondido) نام مجموعه گردشگری زیبایی درپایتخت آرژانتین و شهر بوینس آیرس میباشد.در مطلب پیش رو به این جاذبه خاص گردشگری پرداخته ایم که  تقریبا در کشورمان ناشناخته بوده و یا کمتر شناخته شده است.

هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس هتل باغی که شاید شهرتش مدیون اقامت فرانسیس فورد کاپولا کارگردان نامی فیلم پدرخوانده بوده است.با سفرانه در این گزارش تصویری  همراه باشید.  

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

فرانسیس فورد کاپولا کارگردان مشهور هالیوود از این اقامتگاه شگفت انگیز در بوینس آرس بعنوان مکانی برای گذراندن تعطیلات خود استفاده کرد و حتی دو سال تمام را نیز در آنجا زندگی کرد.

هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس اما هتل پارک اسکاندیدو از آن زمان به بعد پیشرفتهای چشمگیر زیادی داشته و امروزه پذیرای میهمانان بسیاری از سراسر جهان است تا زندگی به سبک مردم آرژانتین را در محله زیبا و مدرن پالرمو سوهو (Palermo Soho) تجربه نمایند.

پارکها و باغها سرسبز اطراف خیابان  پالرموسوهو  شما را وسوسه می کند که جای دیگری نروید و همانجا بمانید ، زیرا این محله در قلب مرکز خرید بوئنوس آیرس قرار دارد که در آن رستوران ها ، کافه ها و بسیاری از مغازه های مجلل به راحتی در دسترس شما هستند.

هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس درست در میانه این منطقه زیبا  مجموعه ای زیبا بنام هتل باغ اسکوندیدو(Escondido) واقع شده که میهمانان میتوانند با استراحت در یکی از اتاق های زیبای آن دمی مشکلات خود را به دست فراموشی بسپارند.

هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس هتل باغ  با شیوه ای خاص و خارق العاده از میهمانانش پذیرایی میکند. هر چند این اقامتگاه تنها هفت سوئیت دارد  ولی در عوض  هر کدام از سوئیتهای این مجموعه دکوراسیون منحصر بفردی داشته و هر سوئیت بنام یکی از اعضای خانواده کاپولا میباشد.

هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس شایان ذکر است که سوئیت فرانسیس دقیقا همان سوئیتی است که فورد کاپولا در زمان اقامت در اینجا در آن اقامت داشته و شامل یک اتاق بزرگ با تخت بزرگ کینگ سایز و یک بالکن اختصاصی مشرف به باغی زیبا میباشد.

هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس هر سوئیت در این هتل شامل  یک باغ و یک استخر کوچک و همچنین یک آشپزخانه و یک استراحتگاه در محوطه بیرونی سوئیت است.

هتل باغ اسکوندیدو در بوینوس آیرس

در ادامه شما را تماشای تصاویر دیگری از این هتل باغ زیبا دعوت میکنیم:

آدرس این هتل باغ زیبا جهت اطلاع بشرح زیر میباشد:

Be Jardin Escondido by Coppola, Buenos Aires

Gorriti 4746, Palermo Soho, C1414BJL, Buenos Aires, Buenos Aires City, Center, ARGENTINA

منبع: snyar

 

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران .

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید