مشهورترین کافی شاپ های ازمیر که بهترین قهوه را دارند

1
1935

 

کافی شاپ‌ های ازمیر ترکیه که بهترین قهوه را دارند و حتما باید آنها را امتحان کرد

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

سفر به ترکیه و به شهرهای زیبای این کشور در هر فصلی از سال شدنی است. بخشی از کارهایی که در سفر به شهرهای دیدنی ترکیه از جمله ازمیر می‌توان انجام داد و از آن لذت برد نوشیدن قهوه‌های لذیذ و خوشمزه است.

ازمیر نیز مانند تمام شهرهای بزرگ ترکیه، رستوران‌ها و کافی شاپ‌های سنتی و مدرن زیادی دارد. رستوران‌‌ های ازمیر به دلیل نزدیکی به دریا از فضا و چیدمان زیبایی برخوردار هستند. کافی شاپ‌ های ازمیر نیز بسیار دیدنی هستند و در سفر به این شهر حتما باید به آنها سر بزنید.

از یک فنجان قهوه ترک که به روش سنتی دم شده گرفته تا کافی شاپ‌های مدرن و شیک با انواع  فلت وایت‌ها، کاپوچینوها و اسپرسوها، وینوک بهترین کافی شاپ‌ های ازمیر ترکیه را در این مقاله معرفی می‌کند.

کافی شاپ Two cups

 

کافی شاپ Two cups بهترین دانه‌های قهوه را همانطور که از یک کافی شاپ خوب انتظار می رود، از سراسر دنیا تهیه می‌کند تا قهوه‌های عالی مانند فلت وایت و اسپرسو درست کند. دسرهای خانگی آنها نیز همراهان خوبی برای قهوه هستند.

ساعت کار: ۱۱ صبح تا ۸ شب

رنج قیمتمتوسط

Adress: D:Z1, No:179 Kıbrıs Şehitleri Caddesi, İzmir, 35220, Turkey 

کافی شاپ Baristocrat 3rd Wave

این کافی شاپ یکی از بهترین مکان‌هایی است که قهوه موج سوم دم می‌کند. آنها دانه‌های قهوه را خودشان انتخاب و وارد می‌کنند، سپس با دقت زیاد آنها را دم می‌کنند.

این مکان تنها یک کافی شاپ نیست بلکه در آن، در کنار فروش وسایل قهوه سازی، کلاس‌ها و دوره‌هایی برای باریستاهای آینده (اشخاصی  که مسؤل تهیه و سرو قهوه هستند )  برگزار می‌شود.

ساعت کار: ۸:۳۰ صبح تا ۹ شب

رنج قیمتمتوسط

Adress: No: 21 Izmir, 35220, Turkey

کافی شاپ Brothers

این کافی شاپ از کافی شاپ‌ های ازمیر محیط آرامی دارد و افراد زیادی را می‌توانید ببینید که در محوطه‌ی بیرونی آن از هوای آفتابی لذت می‌برند.

این کافی شاپ، از کورتادو گرفته تا قهوه فیلتر شده و حتی قهوه ترک و انواع مختلفی از قهوه‌ها را ارائه می‌کند و وقت گذرانی در این کافی شاپ خستگی شما را از بین می‌برد.

ساعت کار: ۸:۳۰ صبح تا ۱۱ شب

رنج قیمتمتوسط

Adress: No:151/B Cumhuriyet Bulvarı, İzmir, 35220, Turkey

کافی شاپ ۹۷

دوخانم بریستای جوان که در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر آشنا شده‌اند ( و از این جهت نام کافی شاپ را ۹۷ گذاشته‌اند) این کافی شاپ دنج را اداره می‌کنند.

این دو دوست صمیمی قهوه‌هایی عالی دم شده، کمکس، آئروپرس و قهوه V60 دم می‌کنند و از تکنیک‌های مختلفی مانند سایفون استفاده می‌کنند. خوراکی‌های خوشمزه‌ای که همراه با قهوه سرو می‌شوند نیز توسط دست‌های مهربان مادر یکی از مالکان تهیه می‌شوند.

رنج قیمتمتوسط

Adress: ۳۴-۱ C 1382 Sk., Kültür Mahallesi, Izmir, 1382, Turkey

 کافی شاپ Münire

 

این مکان عالی یکی از کافی شاپ‌ های ازمیر است و به دلیل فروش محصولات آنتیک و قدیمی، حال و هوای نوستالژیک دارد. در کنار قهوه ترک عالی، این کافی شاپ ۲۰ نوع مختلف گازوز (نوشیدنی گازدار) نیز می‌فروشد.

ساعت کار: ۱۱ صبح تا ۱۱ شب

رنج قیمتمتوسط

Adress: n:4 1484. Sokak, İzmir, 35220, Turkey

کافی شاپ Şükrü Bey’in Yeri

 

این کافی شاپ در یک کاروانسرای قدیمی به نام Kızlarağası Hani و در محل زیبایی که در سال ۱۷۴۴ ساخته شده، قرار دارد.

این مکان کاملا تحت تاثیر محیط تاریخی اطرافش است و در اینجا قهوه ترک در خود فنجان دم می‌شود( که یک نوآوری است) . محیط سنتی این کافی شاپ شما را از حس و حال مدرن شهر دور می‌کند.

رنج قیمتمتوسط

Adress: No:18 906. Sokak, İzmir, 35250, Turkey

کافی شاپ Poka

این کافی شاپ یکی از مکان‌هایی است که ساعت‌ها می‌توانید در آن وقت بگذرانید و به دکور سبز و زرد و صندلی‌های بزرگ بیرونی‌اش ( که همیشه شلوغ‌اند) معروف است.

باریستاهای این کافی شاپ حین انجام کارشان جدی هستند اما اگر مایل باشید می‌توانید با آنها درباره‌ی نوشیدنی مورد علاقه‌تان صحبت کنید.

ساعت کار: ۷:۴۵ صبح تا ۱۱ شب

رنج قیمتمتوسط

Adress: No:171 Kıbrıs Şehitleri Caddesi, İzmir, 35220, Turkey

کافی شاپ Awake

این کافی شاپ قهوه‌های خود را از دانه‌های قهوه خود انتخاب می‌کند که می‌توانید آنها را روی یک تخته سیاه که بیرون کافی شاپ قرار دارد، ببینید.

یکی از اولین کافی شاپ‌ های ازمیر در نوع خود است و طرفداران سر سخت قهوه را با انواع مختلفی از قهوه مانند اسپرسو کن پانا (با خامه) و آفوگاتو راضی می‌کند.

ساعت کار: ۹ صبح تا ۹ شب

رنج قیمتمتوسط

Adress: ۳ B 1381. Sokak, İzmir, 35220, Turkey

 یادتون باشه که در سفر به ترکیه هیچ عنوان خوردن غذاها و نوشیدنی‌ها خصوصا قهوه ترک را فراموش نکنید. ترکیه کشوری با رستوران‌ها و کافه‌های فراوان برای شکموها است.

 

نویسنده : سارا مرادی

 

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران .

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید