خانه featured هتل های مخوف،اقامت با ارواح

هتل های مخوف،اقامت با ارواح

0

دراین مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از هتل های مخوف دنیا که به بخاطر مشاهده ارواح و اتفاقات ترسناک حول و حوش ارواح در دنیا مشهور شده اند آشنا کنیم.اگر قصد اقامت در هتلی به همراه ارواح را دارید با سفرانه همراه باشید.

دنیای سفر و گردشگری دنیایی پر از هیجان و ماجراجویی است. در این بین دست اندر کاران این صنعت همواره به دنبال معرفی ایده ها و موضوعات جدید و بهتر بگوییم ایجاد و گسترش بازار های جدید گردشگری هستند.پدیده هالوین بعنوان نماد ترس و وحشت و گسترش جهانی آن در کنار هنر سینما منجر به ایجاد سرگرمی هایی برای علاقمندان به هیجان و ماجراجویی شده و صنعت گردشگری نیز در این بین بدنبال نهایت استفاده از این موضوع مثل ایجاد موزه های ترسناک بوده است.

ولی داستان ها و وقایعی که در خصوص برخی هتل ها گفته شده گاه چنان تاثیر گذار بوده که بسیاری از هتل های مخوف در حال حاضر خالی از سکنه می باشند!

برخلاف  انواع هتل های خاص از جمله یک هتل نفرین شده این هتل‌ها طبق گزارش‌هایی از سوی اقامت کنندگان در آنها ظاهراً ارواحی را درون خود جای‌ داده‌اند و افراد زیادی تاکنون با ارواح این هتل‌ها روبه‌رو شده‌اند. به‌طورکلی به دلیل همین داستان‌ها و ماجراهای ترسناک هر یک از هتل‌ها، اکنون خالی از سکنه هستند و کسی جرأت اقامت در این هتل‌ها را ندارد. اما هرکس که بخواهد می‌تواند به این هتل‌ها سر بزند و یا در اتاق‌های این هتل‌ها اقامت داشته باشد. و این همان نکته ای است که پیشتر به ان اشاره کردیم:یعنی تحریک و استفاده از حس کنجکاوی و ماجراجویی گردشگران برای تجربه اقامت در یک هتل مخوف !

هشدار: اگر جزو افرادی هستید که از موضوعات مربوط به ارواح یا موارد این‌چنینی می‌ترسید این مطلب را دنبال نکنید.

معرفی برخی از هتل‌های مخوف دنیا و تجربه اقامت با ارواح

هتل و آبگرم ADELPHI در لیورپول، انگلستان

این هتل به‌ عنوان یکی از هتلهای مخوف دنیا شناخته‌شده و تاکنون داستان‌های مختلفی از ساکنین این هتل شنیده‌شده است. برخی از مهمانان ادعا می‌کردند که در این هتل ارواحی مشاهده‌شده است. همچنین عده‌ای، ۳ مرد با لباس‌های دریایی دیده اند که شبیه به افراد قدیمی بوده و برای مهمانان بسیار ترسناک به نظر آمدند. از سوی دیگر برخی از مهمانان این هتل، بارها افرادی را از پنجره‌ی یک اتاق قفل‌شده مشاهده کردند. بر اساس گزارش‌ها و اخبار منتشر شده، در زیرزمین این هتل نیز زنی خاکستری به دار آویخته شده که توسط مهمانان و حتی کارکنان هتل دیده‌شده بود. این هتل یکی از قدیمی‌ترین هتل‌های شهر لیورپول بوده درنتیجه منطقی است که داستان‌های قدیمی و وحشتناکی را در خود جای‌داده باشد.

هتل FORT GARRY در وینیپگ، کانادا

بسیاری از مهمانان از وجود یک خانم در لباسی سفید در اتاق‌هایشان خبر دادند و برخی دیگر ادعا کردند که در این هتل مدام وجود فردی را در کنار خود احساس می‌کردند. نگهبانان این هتل نیز بارها متوجه نشانه‌هایی از فعالیت‌های فرا طبیعی شده‌اند و بارها به روشن بودن شمع‌هایی با نمادهای مختلف اشاره کردند. اگر تمامی این ادعاها درست باشد پس بدون شک فعالیت‌هایی در این هتل توسط افرادی غیرانسانی صورت می‌گیرد. درنتیجه با پیشنهاد میلیون‌ها تومان پول هم حاضر به ورود به این هتل نخواهید شد.

هتل ROOSEVELT در هالیوود، لس‌آنجلس

 

تاکنون افراد زیادی در هتل متوجه ارواح شده‌اند. برخی معتقدند که ارواح افراد مشهوری چون مرلین مونرو را در این هتل مشاهده کرده‌اند. البته به‌جز مرلین مونرو روح افراد مشهور دیگری نیز در این هتل باقی‌مانده که توسط مهمانان دیده‌شده است. اتفاقات غیرطبیعی در این هتل برای مردم بسیار ترسناک و عجیب است. برای افراد علاقه‌مند به سلبریتی‌ها و ستاره‌ها این مکان می‌تواند محل خوبی برای احضار روح و هم‌نشینی با ارواح ستارگان باشد.

هتل SHELBOURNE در دوبلین، ایرلند

ساکنین این هتل که از هتل‌های مخوف دنیا است، بارها اعلام کردند که در صبح‌ها صدای زمزمه و خنده‌های عجیبی به گوش می‌رسد که باعث ترسشان شده است. همچنین تمامی مهمانان این هتل در زمان سکونت خود نام مری ماستر را شنیده‌اند که ظاهراً روح دختری در این هتل است. گفته می‌شود که این دختر درگذشته در این ساختمان که اکنون تبدیل به هتل SHELBOURNE شده، مرده بود. البته هرگز چنین نامی در بین لیست مردگان پیدا نشده درنتیجه احتمال داده می‌شود که این موضوع متعلق به گذشته‌ای دور باشد. به‌هرحال این هتل نیز یکی از هتل‌های مخوف دنیا شناخته‌شده است.

هتل THE DRISKILL در آستین، تگزاس

سال‌ها است که هیچ‌کس وارد این هتل نشده و کاملاً خالی از سکنه است. اما بررسی‌ها نشان داده که این هتل زیاد هم خالی از سکنه نیست بلکه محل زندگی ارواح بوده درنتیجه محلی مخوف خواهد بود. این هتل لوکس و قدیمی با راهروهای تاریک و اتاق‌هایی ترسناک، محل خوبی برای ارتباط با ارواح خواهد بود. داستان‌های مختلفی در رابطه با این هتل قدیمی گفته می‌شود که برای مردم منطقه بسیار ترسناک است. البته بر اساس گزارش‌ها اتفاقات مخوفی نیز در این هتل افتاده است که همین موضوع مردم محلی را بیشتر می‌ترساند. این هتل در سال ۱۸۸۶ ساخته‌شده و قطعاً ارواح از دوره‌های مختلفی در این هتل حضور خواهند داشت.

هتل THE STANLEY در کلرادو از ایالات جنوب غربی آمریکا

این هتل که یکی از هتل‌های مخوف دنیا است، در وسط یک پارک قرار دارد و هتلی شبیه به فیلم‌های ترسناک به نظر می‌رسد. اما اگر به‌ظاهر آن‌هم توجه نکنیم این هتل همچنان محل اقامت ارواح است و شایان‌ذکر است که استفان کینگ، نویسنده ژانر تخیلی و ترسناک به همراه همسرش به‌تنهایی در این هتل اقامت داشتند و استفان بر اساس این هتل یک رمان ترسناک خلق کرد که بعدها فیلم آن نیز ساخته شد. این هتل یکی از مکان‌های الهام‌بخش برای نویسندگان ژانر وحشت محسوب می‌شود و کتاب‌های مختلفی با بیان ماجراهای مختلف در راستای این هتل نوشته‌شده اند که وحشت مردم را بیشتر کرده است. به همین دلیل می‌توان این هتل را یکی از مکان‌های ترسناک برای اقامت دانست.

هتل THE MERMAID INN در انگلستان

 

این هتل واقع در Rye در انگلستان است که جزو هتل‌های مخوف دنیا محسوب می‌شود و با داشتن شهرت زیاد توانسته نظر گردشگران را به خود جلب نماید. داستان‌های ترسناک زیادی در راستای جذب گردشگر مطرح‌شده و ازآنجاییکه مردم زیادی از مکان‌های ترسناک لذت می‌برند درنتیجه روش خوبی برای جلب توریست و گردشگر به این هتل بوده است. این هتل یا وجود نقاشی‌های قدیمی بر روی دیوار،صندلی‌هایی عجیب و چشم‌اندازی ترسناک، مکانی مخوف برای بازدید گردشگران شده و داستان‌هایی عجیب مربوط به وجود ارواح را در خود جای‌ داده است.

هتل THE JAMES BAY INN در کانادا

این هتل که حتی از نمای بیرون هم ترسناک و عجیب به نظر می‌رسد محلی برای اقامت ارواح بوده است. مدت‌هاست که کسی در این هتل اقامت نمی‌کند و ارواح به آزار مهمانان و ساکنین این هتل پرداخته‌اند. اتاق‌هایی تاریک، محیطی ترسناک را در این هتل ایجاد کرده و بارها ساکنین حضور یک پیرمرد را در این هتل اعلام کرده‌اند. همچنین گفته می‌شود که ارواح تجهیزات مهمانان را بارها برداشته و مخفی کرده‌اند که این موضوع موجب وحشت ساکنین زیادی شده بود.

هتل و خانه‌ی قدیمی BATTERY CARRIAGE

این هتل قدیمی که از هتل‌های مخوف دنیا است، توسط ارواح تصرف‌شده و سروصدای زیادی دارد . تاکنون افراد زیادی مشاهدات غیرمعمول و غیرطبیعی خود را از این هتل گزارش کرده‌اند. شاید فکر کنید که اغراق‌آمیز است اما مردم منطقه، ارواح را در این هتل متروکه به چشم دیده‌اند و ارواح در هتل در کنار مردم شهر زندگی می‌کنند. با ارائه‌ی جزییات مختلف، مشخص است که مردم دروغ نمی‌گویند و تمامی داستان‌ها واقعی به نظر می‌رسد. حتی گزارش‌شده که برخی از این ارواح خبیث هستند و به آزار مهمانان هتل پرداخته‌اند.

هتل THE FAIRMONT در ونکور، کانادا

Lady in Red یکی از ارواح مشهور کانادا است که افسانه‌های مختلفی در رابطه با آن گفته می‌شود. این روح در هتل FAIRMONT ونکوور نیز دیده‌شده است. گفته می‌شود که زنی با لباس قرمز مدام در اتاق‌های طبقات بالا در حال قدم زدن است و افراد مختلفی از پنجره این هتل، چنین روحی را دیده‌اند. این روح یکی از مشهورترین و دیده‌شده‌ترین روح کانادا محسوب می‌شود که به نظر برای مردم بی‌آزار است و بارها در هتل FAIRMONT حتی توسط مهمانان هتل نیز دیده‌شده است.

منبع: اینترنت

در همین زمینه بخوانید:

هتلی نفرین شده که مسافرانش را می‌کشد!

هتلی کاملا زنانه برای جلوگیری از چشم چرانی مردان!

بدون دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

خروج از نسخه موبایل