نکاتی مهم در مدیریت رستوران

0
322
نکات مهم در مدیریت رستوران

برای مدیریت رستوران رعایت یک سری نکات ضروری می باشد که در زیر به بیان این نکات پرداخته ایم

برای مدیریت رستوران برنامه داشته باشید.

نظم و برنامه داشتن یکی از مهم ترین اصولی هست که هر کسب و کار موفقی به آن پایبند است،هدف گذاری مشخص و دارای چهاچوب باعث میشود که برنامه ریزی برای آینده آسان شود. صنعت رستوران داری صنعتی پویا و سریع است.این صنعت نیازمند آگاهی و تصمیم گیری در لحظه در مقابل چالش ها است. آشنایی با جریان ها و ترند ها و داشتن برنامه ای معین و آینده نگر باعث هموار شدن مسیرهای سخت وآسان شدن تصمیم گیری های دشوار می شود.

به کارکنانتان اعتماد کنید 

وقتی که شما به کارکنانتان اعتماد دارید آن ها حس ارزشمندی میکنند و این حس رضایت از خود در رفتار ها در محیط و زمینه های کاری نیز نمایان میشود و باعث افزایش بازدهی و بهره وری میشود داشتن جوی صمیمانه در محیط کار و جلب اعتماد کارکنان موجب افزایش حس مسئولیت پذیری نیز می شود.

در مشتری حس خوب ایجاد کنید 

بهترین رستوران ها پیشگام ایجاد ارتباطی قوی و طولانی مدت با مشتری هستند همچنین برخورد مناسب با مشتری تاثیر زیادی بر ایجاد یک حس خوب در دیدار های اولیه را ایفا می کند،این برخورد حتما کلامی نیست ارتباطی که مشتری با محیط و فضای مجموعه شما میگیرد نیز بسیار مهم است مثلا داشتن موسیقی ملایم در پس زمینه به ایجاد شدن این حس خوب کمک میکند.

تبلیغات را دست کم نگیرید

یکی از مهم ترین وظایف در زمینه مدیریت رستوران، مدیریت تبلیغات رستوران است. تبلیغات رستوران دامنه گسترده ای از رسانه ها را شامل می شود. از آگهی های درج شده در روزنامه ها گرفته تا تبلیغات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. شبکه های اجتماعی بهترین و ارزان ترین ابزار تبلیغات رستوران است. داشتن استراتژی برای حضور قدرتمند در شبکه های اجتماعی، به خصوص اینستاگرام، برای رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها و کسب و کارهای مشابه اهمیت فوق العاده ای دارد.

رپرتاژ آگهی های سفرانه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید