شیرها یک راهنمای گردشگری را خوردند

0
12828
خورده شدن یک راهنمای گردشگری و سفر توسط شیر ها

راهنمایان گردشگری در سراسر جهان در معرض انواع مخاطرات کوچک و بزرگ هستند .دو شیر گرسنه پس از حمله به یک راهنمای گردشگری۲۷ ساله در طبیعت آفریقای جنوبی بنام مالینونگ ماهیلا، او را طعمه خود ساخته و خوردند.

 Malibongwe Mahila از ردیاب‌های پارک سافاری و راهنمای گردشگران در آفریقای جنوبی بود که در روز یکشنبه ۶ مارس ۲۰۲۱ به‌ دست شیران گرسنه کشته شد.

گزارش‌های موجود نشان می‌دهد که این تور لیدر جوان به‌دنبال رد پای یک یوزپلنگ چیتا برای گردشگران ثروتمند بود تا آن را شکار کند اما شیرها در کمینش نشسته بودند.

در زمان حمله شیرها، همراه  ماهیلا در خودرو نشسته و در انتظار وی بوده که از موضوع باخبر شده و با اورژانس و تیم امداد تماس گرفته و درخواست کمک کرده است.با این وجود تلاش ها برای نجات جان تورلیدر جوان نتیجه نداده و توسط شیرها خورده شده بود!

همراه این راهنمای گردشگری بیان کرد که ما با خودرو به‌ دنبال یوزپلنگ چیتا بودیم و به‌دنبال ردپای حیوان، «ماهیلا» از خودرو پیاده شد اما پس از مدت زمان کوتاه هنگامی که در جستجوی چیتا بود شیرهای جوان او را غافلگیر کردند.

گردشگرانی که برای تور های سافاری و مشاهده حیات وحش آفریقا به این مکان مراجعه و معمولا در هتل های مجلل اقامت دارند  اغلب ترجیح می دهند از تورلیدرهای ردیاب و آشنا به محیط برای همراهی در محیط های پر مخاطره استفاده کنند.

بر اساس اعلام مسولین پارک هر دو شیر پس از این اتفاق کشته شدند و اقدامات برای بررسی علت حادثه و جلوگیری از وقوع حوادث مشابه در آینده در دست بررسی می باشد. در اینجا تصویری از این راهنمای گردشگری نگون بخت را مشاهده می کنید که توسط شیر ها خورده شد:

خورده شدن راهنمای گردشگری یا تورلیدر توسط دو شیرمنبع:sprout wired

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید