سفرانه سایتی برای سفرهای جانانه

0
3034
سفرانه

چرا سفرانه؟

در حال ایجاد و تولد سایتی جدید در زمینه سفر و گردشگری  و بعبارتی صنعت توریسم هستیم، تا در کنار دیگر بازیگران این عرصه و با همراهی و همکاری یکدیگر بتوانیم در سفرانه به زوایای بررسی نشده در دیگر ریفرنس ها و مراجع پرداخته و مکملی برای ارایه اطلاعات جامع و کامل برای مشتاقان این عرصه باشیم.

یکی از دلایل اصلی که بیش از هر چیزی ما را بر آن داشت تا در تولد سفرانه مصمم باشیم این بود که بررسی  محتوای گردشگری و مطالب منتشر شده در چند سال اخیر حاکی از حرکت بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی داخلی به سمت و سوی تجاری سازی و بهره برداری صرفا تجاری و تبلیغاتی از مطالب منتشره یوده که این امر هر چند بنا بر ماهیت ذاتی صنعت گردشگری و با  وجود رقابتی بسیار شدید و فشرده طی سالیان اخیر در فضای مجازی  چندان بد نبوده و بعبارتی دیگر حتی از الزامات این رشته تجاری نیز میباشد.

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

اما نباید به سمت ارائه مطالبی کوتاه و ناقص و ارائه اطلاعاتی مشوش و غیر شفاف هم منجر شود. لذا با تاکید بر تولید و ارائه محتوای با کیفیت در کنار فعالیت سالم اقتصادی و تجاری و فراهم آوردن فضایی مناسب و حرفه ای برای فعالین عرصه سفر و گردشگری سایت  سفرانه را کلید زدیم!

مجله سفر و گردشگری سفرانهشاید برهه زمانی که برای این کار انتخاب کرده ایم با توجه به مقتضیات وشرایط اقتصادی حاکم بر جامعه مان از دیدگاه بسیاری زمان مناسبی برای این کار نبوده باشد لیکن با اتکابه توانایی های خودمان و باور به پشتیبانی شما عزیزان ایمان داریم که تصمیم درستی گرفته و موفق خواهیم شد.می دانیم که مسیر سخت و دشواری داریم ولی نیامده ایم تا جای کسی را تنگ کنیم .

سفرانه سایتی برای سفر  های جانانه

لطفا هرگونه نظر،پیشنهاد ،انتقاد وهر مطلبی که به نظر شما راهگشای کار ما بوده و فکر میکنید میتواند در این راه به ما کمک نماید را از ما دریغ نفرمایید. ضمنا بمنظور آشنایی بیشتر سعی در ارایه طرح ها و بسته های تشویقی و پروموشن های ویژه برای دفاتر جهانگردی و ایرانگردی و نیز آژانس های مسافرتی و فروشندگان تورهای عمده و خرده خواهیم نمود.

اولین گام ارایه تبلیغات گردشگری ۳۰ روزه رایگان برای آژانس های مسافرتی و ارایه دهندگان حدمات گردشگری میباشد.لذا همین الان دست بکار شوید و برای درج تبلیغات خود با ما تماس بگیرید.

برای حضوری موفق در عرصه سفر و گردشگری باید حرفه ای دیده شوید!

ضمنا باطلاع میرساند این سایت هیچگونه ارتباط و وابستگی به آژانس ها و دفاتر مسافرتی و تجاری نداشته و صرفا یک مجله  اطلاع رسانی ، خبری تحلیلی و نقد و بررسی در زمینه سفر و گردشگری و برپایه اشتراک گذاری تجربیات و سفرنامه های مشارکت کنندگان خواهد بود. پس ما را در سفرانه همراهی کنید!

در همین زمینه بخوانید:

سفرانه در ظاهری جدید

 

 

 

 

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید