سال نو ، قرن نو و بهار نو مبارک

0
3106
نوروز 1400 مبارک.سال نو بهار نو مبارک

سال ۱۳۹۹ شمسی با تمامی سختی ها و فراز و نشیب های بیشمارش سپری شد و به رسم قانون طبیعت سال جدید دیگری دوباره آغاز شد سالی که آغاز آن بر اساس تقویم ایرانی مقارن با شروع قرن جدید می باشد.

هر چند سال ۱۳۹۹ بدلیل همه گیری جهانی ویروس کرونا پیکره صنعت گردشگری را در هم شکست و تا آستانه نابودی پیش برد اما با حلول سال نو آرزو می کنیم در این سال جدید با پایان یافتن  این کابوس شوم ، رویاهایتان رنگ واقعیت به خود بگیرد و عشق و رحمت الهی در تمامی لحظات زندگی شامل حالتان گردد.

سال نو بهترین فرصت برای گرامی داشت تمام چیزهای خوبی است که در زندگی داریم سپاسگزار داشته هایمان باشیم و تلاش کنیم بهترین ها را برای خود به ارمغان آوریم.یادمان باشد که بهار، آغاز نو شدن است و سال جدید و قرن جدید مانند یک دفتر خالی است، و قلم در دست خودمان پس سعی کنیم زیباترین  رویا ها و آرزو ها و نهایتا سرنوشت ها را برای خودمان ،جهان مان و انسان هایش رقم بزنیم.

هر روزتان نوروز ، نوروزتان پیروز

مجله سفر و گردشگری سفرانه  آغاز سال نو شمسی و  نوروز ۱۴۰۰ را به تمامی همراهان و خوانندگان عزیز تبریک عرض نموده  و سالی سرشار از موفقیت و شادکامی همراه با سلامتی و تندرستی برای شما و بویژه همه دست اندر کاران صنعت گردشگری و بازیگران عرصه سفر و گردشگری آرزو داریم.

نوروز یعنی
هیچ زمستانی
ماندنی نیست
سال نو زندگی نو احساس نو
و بهاری شدن مبارک

نوروز ۱۴۰۰ مبارک باد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید