روش درست صحبت کردن با خانم ها برای اینکه یک جنتلمن به نظر برسیم

0
7287
روانشناسی شخصیت

فرض کنید به یک رستوران مجلل می روید و یا در یک سفر گردشگری همراه عده ای از خانم ها هستید. باید روش رفتار صحیح با خانم ها را بلد باشید و از روانشناسی شخصیت تا حدی سر در بیاورید.. چرا باید به این مسئله توجه کنید؟ زیرا این یکی از مهم ترین جنبه هایی است که معمولاً مردان آن را نادیده می گیرند. در نتیجه مطالعه داشتن در مورد آن می‌ تواند باعث موفقیت در این زمینه شود.

یکی از مهم ترین دلایلی که معمولاً مردان با خانم ها در مورد آن جر و بحث دارند، این است که نمی دانند چگونه باید با یکدیگر صحبت کنند و زمانی که سعی می کنند این کار را درست انجام دهند، کاملاً همه چیز را خراب خواهند کرد. به هیچ وجه اضطراب و استرس نداشته باشید و کار خودتان را انجام دهید.

از طرفی نمی دانید چه زمانی باید سکوت کنید و چه زمانی حرف بزنید. در نتیجه این دو تا کار را کاملاً برعکس انجام می دهید. دقیقا همین جاست که به یکدیگر نگاه می کنید و فکر می کنید که این رابطه دیگر راه به جایی نخواهد برد. زمانی که این اتفاق می‌ افتد، خانم ها پیش خودشان فکر می کنند که اشکال از من است یا اینکه نمی توانم این مرد را داشته باشم. به همین دلیل این رابطه به پایان خواهد رسید.

روش درست صحبت کردن با خانم ها

به همین دلیل است که بسیاری از مردان از شروع مکالمه می‌ ترسند. شروع کردن یک مکالمه آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. اگر که تمرکز اولیه شما روی هدف خاصی باشد، در نتیجه شکست خوردن از این مکالمه قطعی خواهد بود. زیرا این دختر احساس می‌ کند که شما چیزی را پنهان می کنید.

اگرچه که می توانید کاملا این موضوع را ساده ببینید و فقط روی چگونگی شروع کردن یک مکالمه تمرکز داشته باشید. بهتر است که مباحث عمیق را برای بعدا نگه دارید. در قرار اول و اولین مکالمه نباید راجع به مسائل بیش از حد مهم صحبت کنید.

بهترین موضوعات برای شروع مکالمه با دختران

اهمیت موضوع مورد مکالمه برای بسیاری از افراد بسیار مهم است ، زیرا اگر موضوع صحیح را انتخاب کنید، هر دوی شما می توانید ساعت ها از این مکالمه لذت ببرید. در نهایت خانم ها احتمال این که به شما علاقمند شوند، بیشتر می‌ شود. علت آن هم فقط موضوع درستی بود که برای مکالمه انتخاب کردید. شاید واقعیت کمی برایتان احمقانه به نظر برسد اما نباید بیش از حد روی این موضوع حساسیت نشان دهید. هر بحثی را که همان لحظه به ذهنتان رسید، پیش بکشید . سپس می توانید در طول مکالمه جهت موضوع را عوض کنید و به موضوعاتی بپردازید که مورد علاقه یکی از شما دو نفر است.

روش درست صحبت کردن با خانم ها

موضوعاتی در مورد خودتان

درست است که موضوعات مختلفی می توانید انتخاب کنید اما چه بهتر که این موضوع در مورد خودتان باشد. بسیار سخت است که همان اول در مورد موضوعاتی راجع به دیگران صحبت کنید. معمولاً افرادی که بیش از همیشه به خودشان ارزش می دهند، بیشتر راجع به خود فکر می کنند.

در نتیجه صحبت ها و موضوعات مکالمه آن ها معمولا در مورد خودشان آغاز می شود. این کار شما همزمان می‌ تواند ارزش هایی که به خودتان می دهید را در ذهن ناخودآگاه فرد نشان دهد که اعتماد به نفس شما را نشان خواهد داد. مثلاً اگر در راهِ رفتن به سوپرمارکت هستید، بحث را با همین موضوع شروع کنید. تنها کاری که باید انجام دهید ، این است که از سخت تلاش کردن خودداری کنید. نشان دهید که برای شروع مکالمه و یا پیش بردن آن کاملاً راحت هستید و از موضوعات بیش از حد عجیب و غریب مثل حساب بانکی، انجام کارهای داوطلبانه ، خرید ماشین، تحصیلات و غیره خودداری کنید . همه چیز را ساده بگیرید.

مثال هایی از مکالمه های موثر

سلام. داشتم کانال آشپزی رو چک می کردم و مشتاق شدم که یکی از این غذاهای خوشمزه را درست کنم. حالام دارم میرم که مواد شو بخرم.

روانشناسی شخصیت

شاید با خودتان فکر کنید که آن دختر ممکن است به این بحث اهمیت ندهد اما اگر طرز فکر و یا داستانی که برایش تعریف می کنید، برای خودتان جذاب باشد، قطعاً او هم دوست دارد که راجع به آن صحبت کند.

منبع: هنرفردی

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید