ده مقصد رویایی برای سفر طولانی مدت

0
4805

 در سراسر دنیا کشورها و یا مکان هایی وجود دارد که شما می توانید ماه ها در آنجا بدون احساس خستگی و یکنواختی اقامت داشته باشید. این مکان ها دارای امکانات رفاهی و سرگرمی گوناگونی می باشند. در سفرانه امروز قصد داریم به معرفی ده مقصد رویایی و خاطره انگیز برای انتخاب یک سفر طولانی مدت بپردازیم.برای آشنایی با این مکانها و مقاصد رویایی با ما همراه و همسفر باشید:

۱۰ مقصد رویایی برای سفر طولانی مدت

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

۱- ایالات متحده (US)

ایالات متحده از منظر های گوناگون مقصدی رویایی می باشد. شما می توانید در پارک های ملی این کشور به سفر بروید و تجربه طبیعت گردی داشته باشید و یا به هتل های لوکس با تمامی امکانات رفاهی اقامت داشته باشید.

۲- استرالیا (Australia)

به جنگل ها و مناطق به دور از هیاهو بروید و ماه ها یه کشف تجربه های جدید بپردازید و یا خود را برای سفر بر روی اقیانوس ها آماده کنید.

۳- انگلستان (UK)

حومه انگلستان همراه مکانی جذاب برای شاعر ها و نویشندگان بوده. هر روز به یکی از مناطق این قلمرو گسترده بروید و تجربه های خود را ثبت کتید.

۴- اسپانیا (Spain)

اگر به دنبال کشف فرهنگی جدید هستید به یکی از مناطق دور اسپانیا بروید و مدتی را به اقامت در آنجا بپردازید تا با سبک زندگی این مردم شاد آشنا شوید.

۵- فرانسه (France)

خود را در فانتزی های این کشور (به خصوص شهر پاریس) غرق کنید تا متوجه گذر زمان نشوید. در خیابان های شهرهای این کشور به پیاده روی بروید تا با معنای واقعی معماری شهری آشنا شوید.

۶- ژاپن (Japan)

کشور ژاپن چند دهه اخیر بسیار مورد توجه بسیاری قرار گرفته. وارد هیاهوی شهرهای شلوغ ژاپن شوید تا معنای واقعی تکاپو را حس کنید و سپس به معابدی با آرامش رویایی بروید تا به طور کامل با تفاوت این دو سبک زندگی آشنا شوید.

۷- ایتالیا (Italy)

اگر بخواهید مدت طولانی را در یک کشور بمانید و همواره مکانی برای دیدن و یا رفتن داشته باشید باید کشور ایتالیا را انتخاب کنید. هر شهر این کشور رویایی برای گذراندن چندین ماه مناسب می باشد، به تماشای آثار تاریخی بروید، مدتی را بر روی شهر روی آب اقامت داشته باشید و سپس به روستاهایی که دارای طبیعت های بکر هستند بروید.

۸- هندوستان (India)

کشف فرهنگ این کشور که تنوع بالایی دارد خود نیاز دارد ماه های در هندوستان اقامت داشته باشید. از آگرا و جیپور گرفته تا دهلی و گوا همه مکان هایی می باشد که نیازمن اقامت طولانی می باشند.

۹- آلمان (Germany)

بسیاری آلمان را فقط به عنوان یک قطب اقتصادی می شناسند ولی این نکته را باید بیان کرد که این کشور هر ساله در بین ۱۰ کشور پر پازدی دنیا برای گردشگران قرار دارد. شهرهای لوکس و جغرافیای طبیعی این کشور سبب شده که آلمان برای یک اقامت طولانی مناسب باشد.

۱۰- مکزیک (Mexico)

مکزیک در ردیف کشورهای شاد دنیا قرار دارد و این خود سبب می شود مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلاتی طولانی باشد. البته تاریخ و دیدنی های این کشور نیز هر ساله بسیار مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

منبع : citizen.co.za

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید