بهترین صندلی هواپیما کدام است؟

0
1997

شاید برای عده ای انتخاب صندلی و محل نشستن در هواپیما در سفرهایشان اهمیتی نداشته و توجه چندانی نیز بخصوص در سفرهای کوتاه مدت به ان نداشته باشند.از سوی دیگر انتخاب بهترین صندلی برای هر شخص نیز بستگی مستقیم به اولیتها و تمایلات هر فرد داشته و با قطعیت نمیتوان یک نسخه واحدی در این خصوص برای همه پیچید!

مقاله زیر میتواند با توجه به خواسته ها و اولیتهای مسافران آنها را در انتخاب بهترین صندلی مدنظرشان راهنمایی نماید.با سفرانه همراه باشید.

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

اگر به دنبال بهترین چشم انداز هستید، در وبسایت هایی مثل Seat Guru اگر شماره پرواز خود را وارد کنید نقشه هواپیما برایتان به نمایش در می آید و از روی آن می توانید بفهمید که کدام یک از صندلی ها در کنار بال قرار دارد. در صندلی های کنار بال های هواپیما ننشینید چون در این صورت جلوی دید شما کاملا مسدود می شود و تنها چیزی که از تماشای ابرها و مناظر نصیبتان می شود همان بال هواپیماست!

اگر ایمنی برایتان مهم است، سعی کنید تا جایی که می توانید به سمت صندلی های عقب بروید. در تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۷ انجام شد مشخص شد که مسافرانی که در نزدیکی دم هواپیما می نشینند ۴۰ درصد بیشتر از آن هایی که در ردیف های جلو هستند از سقوط جان سالم بدر ببرند.

اگر عجله دارید و می خواهید هنگام رسیدن به مقصد سریع از هواپیما خارج شوید، در ردیف جلو سمت چپ بنشینید اینجا همان جایی است که درب خروج قرار دارد و می توانید به محض فرود، به سرعت از آن خارج شوید.

اگر سریع ترین خدمات را می خواهید صندلی های عقب هواپیما گزینه مناسب تری است .خدمه پرواز معمولا برای پاسخ دادن به نیازهای صندلی های جلوی هواپیما تمایل کمتری دارند چون باید راه زیادی را تا جلوی هواپیما بروند!

اگر به دنبال خوابیدن در هواپیما هستید صندلی های کنار پنجره را در ردیف های جلو انتخاب کنید خیلی بهتر است چون اینجا سروصدا کمتر است. و هم مجبور نیستید هر بار که مسافر کناری قصد بلند شدن از روی صندلی را داشت از خواب بپرید!

اگر به دنبال خوردن غذاهای خوشمزه هستید تا می توانید به کابین خلبان نزدیک تر شوید. سرو صدا کمتر و رطوبت بیشتر باعث می شود در قسمت جلوی هواپیما طعم غذاها به طرز عجیبی خوشمزه تر می شود! در اینجا احتمال زیادی هم وجود دارد که اولین نفری باشید که غذا به دستتان می رسد.

اگر تکان های هواپیما را دوست ندارید در وسط هواپیما در بالای بال ها بنشینید.

لازم به ذکر است که صندلی هایی که در ردیف خروج هستد جای پای بیشتری دارند البته این صندلی ها که در نزدیکی خروج اضطراری هستند طرفداران زیادی دارند پس حواستان باشد زود پر نشوند.

در همین زمینه بخوانید:

اصطلاحات مهم برای خرید بلیط هواپیما

 

 

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید