اسپلیت های چند پنله

0
2022
اسپلیت کولر گازی

در این مطلب قصد داریم در مورد اسپلیت های چند پنله با شما بحث کنیم .با مجله سفر و گردشگری سفرانه همراه باشید:

استفاده از چند دریچه خروجی در کولرها باعث استفاده بهینه از کولر در مکان های بزرگ می شود .همانطور که می دانید سرمای کولرهای آبی را می توان توسط دریچه هایی به مکان های مختلفی هدایت کرد.برای مثال در منازلی که از کولرهای آبی استفاده می کنند با انجام کانال کشی های مختلف می توان باد کولر را به پذیرایی ،اتاق خواب و .. هدایت کرد.در کولرگازی گری انجام این کار توسط این دستگاه های چند پنله امکان پذیر است.کولرگازی ال جی با دو ،سه و پنل های بیشتری تولید شده و در بازار موجود می باشند و خریدارن بسته به نیاز خود می توانند این کولرها را خریداری کنند. پنل های مختلف را می توان در مکان های مختلفی از منزل نصب کرد و مورد استفاده قرار داد.

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

نصب این دستگاه ها چند پنله از نصب وسیله های معمولی امری به مراتب مشکل تر است و تخصص و مهارت بالاتری را می طلبد.همچنین قیمت این کولرها بالاتر از کولرهای معمولی می باشد.

برق مصرفی این دستگاه چند پنل از مجموع برق مصرفی کمپرسور و پنل‌های داخلی بدست می‌آید.محاسبه‌ ی قیمت این دستگاه چند پنل بر اساس جمع قیمت کمپرسور (پنل بیرونی) و پنل‌های داخلی است. پس می توان گفت فروش کولرگازی براساس نیازهای مشتریان سخت است .

بطور کلی از کولر های اسپلیت چند پنل در شرایطی استفاده می شود که به لحاظ برخی محدودیت ها در نمای ساختمان بخواهیم برای چند پنل داخلی یک دستگاه بیرونی (کندانسینگ یونیت) نصب نماییم . در صورتیکه لوله های رابط اسپلیت از قبل بصورت توکار اجرا شده اند و یا فاصله عمودی (ارتفاع ) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی بیشتر از ۷ متر است ، جهت انتخاب اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به اطلاع کارشناسان فروش دما تجهیز برسانید .

امیدواریم مطلب اسپلیت های چند پنله برای شما مفید باشد .

اسپلیت

واحد رپرتاژ آگهی سفرانه

پارس‌کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید