سفرانه سایتی برای سفرهای جانانه

0
2799

happy_2resiz safaraane

سفرانه

www.safaraane.ir

چرا سفرانه؟ در حال ایجاد و تولد سایتی جدید در زمینه سفر و گردشگری  و بعبارتی صنعت توریسم هستیم، تا در کنار دیگر بازیگران این عرصه و با همراهی و همکاری یکدیگر بتوانیم در سفرانه به زوایای بررسی نشده در دیگر ریفرنسها و مراجع پرداخته و مکملی برای ارایه اطلاعات جامع و کامل برای مشتاقات این عرصه باشیم.شاید برهه زمانی که برای اینکار انتخاب کرده ایم با توجه به مقتضیات وش رایط اقتصادی حاکم بر جامعه مان از دیدگاه بسیاری زمان مناسبی برای این کار نبوده باشد لیکن با اتکابه توانایی های خودمان و باور به پشتیبانی شما عزیزان ایمان داریم که تصمیم درستی گرفته و موفق خواهیم شد.

لطفا هرگونه نظر،پیشنها،انتقاد وهرمطلبی که بنظر شما راهگشای کار ما بوده و فکر میکنید میتواند در این راه به ما کمک نماید را از ما دریغ نفرمایید.ضمنا بمنظور آشنایی بیشتر سعی در ارایه بسته های تشویقی و پروموشنهای ویژه برای دفاتر جهانگردی و ایرانگردی و نیز آزانسهای مسافرتی و فروشندگان تورهای عمده و خرده خواهیم نمود.

اولین گام ارایه تبلیغات ۱۵ روزه رایگان برای آزانسهای مسافرتی و ارایه دهندگان حدمات گردشگری میباشد.لذا همین الان دست بکار شوید و برای درج تبلیغات خود با ما تماس بگیرید.

ضمنا باطلاع میرساند این سایت هیچگونه ارتباط و وابستگی به آژانسها و دفاتر مسافرتی و تجاری نداشته و صرفا یک مجله خبری تحلیلی و نقد و بررسی در زمینه سفر و گردشگری و برپایه اشتراک گذاری تجربیات و سفرنامه های مشارکت کنندگان خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید